- Part # CFR200J330R
- Category Components
- Category Resistor
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
CFR200J330R
THROUGH HOLE CARBON FILM RESISTOR
CFR SERIES
330 OHM
2 W
- 5%
500 V
AXIAL LEADED
ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 7/12/2019
CFR200J330R
Specifications
- Part # CFR200J330R
- Category Components
- Category Resistor
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
CFR200J330R
CFR SERIES
330 OHM
2 W
- 5%
500 V