- Part # QT3CDL-32.768KDZY-T
- Category Components
- Category Crystal/Oscillator
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
QT3CDL32768KDZYT
(PRICE/TC) CRYSTAL
32.768KHZ
7PF/SMD
3.2MM X 1.5MM ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 12/5/2024
QT3CDL-32.768KDZY-T
Specifications
- Part # QT3CDL-32.768KDZY-T
- Category Components
- Category Crystal/Oscillator
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
QT3CDL32768KDZYT
(PRICE/TC) CRYSTAL
32.768KHZ
7PF/SMD