- Part # CVW522R0JLF
- Category Components
- Category Resistor
- Weight 0.04 lbs
Product Information
Description:
CVW522R0JLF
RESISTOR
22 OHM
5W
5%
FLAME PROOF
RADIAL LEADED
CERAMIC
12.5MM X 9MM
ROHS COMPLIANT
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 12/4/2025
CVW522R0JLF
Specifications
- Part # CVW522R0JLF
- Category Components
- Category Resistor
- Weight 0.04 lbs
Product Information
Description:
CVW522R0JLF
RESISTOR
22 OHM
5W
5%
FLAME PROOF
RADIAL LEADED
CERAMIC
12.5MM X 9MM