- Part # TSCDT-225125-5-01
- Category Panel Accessories
- Category Wire/Terminal Marker
- Weight 1.00 lbs
Product Information
Description:
TSCDT225125501
(PRICE/CASE) TSC
CONSUMABLES
TOP COATED
DIRECT THERMAL PAPER LABEL FOR USE IN DESKTOP PRINTERS
WHITE
2.25" X 1.25"
1"CORE
5" OD
PERMANENT ADHESIVE
2100 LABELS PER ROLL
12 ROLLS PER CASE
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 9/12/2017
TSCDT-225125-5-01
Specifications
- Part # TSCDT-225125-5-01
- Category Panel Accessories
- Weight 1.00 lbs
Product Information
Description:
TSCDT225125501
(PRICE/CASE) TSC
CONSUMABLES
TOP COATED
WHITE
2.25" X 1.25"
1"CORE
5" OD