- Part # 22X35X7-R2LS32-S
- Category Machine Parts
- Category Seal
- Weight 0.05 lbs
Product Information
Description:
22X35X7R2LS32S
OIL SEAL
22MM ID
35MM OD
7MM WIDTH
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 12/17/2025
22X35X7-R2LS32-S
Specifications
- Part # 22X35X7-R2LS32-S
- Category Machine Parts
- Category Seal
- Weight 0.05 lbs
Product Information
Description:
22X35X7R2LS32S
OIL SEAL
22MM ID
35MM OD
7MM WIDTH