- Part # MP-PC-AC100V
- Category Panel Accessories
- Category Relay/Socket
- Weight 0.42 lbs
Product Information
Description:
MPPCAC100V
RELAY CONTACT RATING 3A 250VAC 8PIN INPUT 100VAC
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 1/10/2015
MP-PC-AC100V
Specifications
- Part # MP-PC-AC100V
- Category Panel Accessories
- Category Relay/Socket
- Weight 0.42 lbs
Product Information
Description:
MPPCAC100V