- Part # RWS200A-24
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 3.21 lbs
Product Information
Description:
RWS200A24
POWER SUPPLY
INPUT: 3.2 - 2.6 AMP @ 100 - 120 VAC
1.6 - 1.3 AMP @ 200 - 240 VAC
50/60 HZ
OUTPUT: 9 AMP 24 VDC
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 6/24/2008
RWS200A-24
2-Year Radwell Warranty
Change Location
Specifications
- Part # RWS200A-24
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 3.21 lbs
Product Information
Description:
RWS200A24
POWER SUPPLY
1.6 - 1.3 AMP @ 200 - 240 VAC
50/60 HZ
OUTPUT: 9 AMP 24 VDC