- Part # JWS75-48A
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 2.45 lbs
Product Information
Description:
JWS7548A
(PRICE/EA) AC-DC CONVERTER
ENCLOSED
1 O/P
76.8W
1.6A
48V
POWER SUPPLY OUTPUT TYPE:ADJUSTABLE
FIXED
NO. OF OUTPUTS:1OUTPUTS
INPUT VOLTAGE AC M
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 11/1/2016
JWS75-48A
Specifications
- Part # JWS75-48A
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 2.45 lbs
Product Information
Description:
JWS7548A
(PRICE/EA) AC-DC CONVERTER
ENCLOSED
1 O/P
76.8W
1.6A
48V