- Part # JWS300-15
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 4.50 lbs
Product Information
Description:
JWS30015
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
AC-DC CONVERTER
OPEN FRAME
1 O/P
330W
22A
15V
NO. OF OUTPUTS:1 OUTPUT
POWER RATING (FORCED COOLING):330W
INPUT VOLTAGE VAC:85V AC TO 265V AC
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 2/1/2021
JWS300-15
2-Year Radwell Warranty
Change Location
Specifications
- Part # JWS300-15
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 4.50 lbs
Product Information
Description:
JWS30015
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
AC-DC CONVERTER
OPEN FRAME
1 O/P
330W
22A
15V
NO. OF OUTPUTS:1 OUTPUT