- Part # CUS150M-15
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
CUS150M15
POWER SUPPLY
CUS150M SERIES
AC-DC
OPEN FRAME
120 W
1X OUTPUT
15 V
8 A OUTPUT
85-264 VAC INPUT
FOR MEDICAL APPLICATIONS
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 10/22/2025
CUS150M-15
2-Year Radwell Warranty
Change Location
Specifications
- Part # CUS150M-15
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
CUS150M15
POWER SUPPLY
CUS150M SERIES
AC-DC
OPEN FRAME
120 W
1X OUTPUT
15 V
8 A OUTPUT