- Part # B82432T1222K
- Category Components
- Category Inductor/Choke/Coil
- Weight 1.00 lbs
Product Information
Description:
B82432T1222K
FIXED INDUCTOR
2.2UH
1A
10%
60MHZ
WIREWOUND
SMD
1812 / 4532
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 8/29/2022
B82432T1222K
Specifications
- Part # B82432T1222K
- Category Components
- Category Inductor/Choke/Coil
- Weight 1.00 lbs
Product Information
Description:
B82432T1222K
FIXED INDUCTOR
2.2UH
1A
10%
60MHZ