- Part # B59754B120A70
- Category Components
- Category Thermistor/Current Limiter
- Weight 0.01 lbs
Product Information
Description:
B59754B120A70
PTC THERMISTOR
150 OHMS
120A
420V
12.5MM DIAMETER
RADIAL
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 6/26/2024
B59754B120A70
Specifications
- Part # B59754B120A70
- Category Components
- Weight 0.01 lbs
Product Information
Description:
B59754B120A70
PTC THERMISTOR
150 OHMS
120A
420V
12.5MM DIAMETER