- Part # B57237S330M
- Category Components
- Category Thermistor/Current Limiter
- Weight 0.01 lbs
Product Information
Description:
B57237S330M
NTC THERMISTOR
RADIAL
2.5A
33 OHMS
15 MM
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 9/11/2025
B57237S330M
Specifications
- Part # B57237S330M
- Category Components
- Weight 0.01 lbs
Product Information
Description:
B57237S330M
NTC THERMISTOR
RADIAL
2.5A
33 OHMS
15 MM