- Part # B57237S0600M000
- Category Components
- Category Thermistor/Current Limiter
- Weight 0.01 lbs
Product Information
Description:
B57237S0600M000
NTC THERMISTOR
1.6A
60OHM
3.1W
7.5LS
Last Value Update: 12/2/2025
B57237S0600M000
Specifications
- Part # B57237S0600M000
- Category Components
- Weight 0.01 lbs
Product Information
Description:
B57237S0600M000
NTC THERMISTOR
1.6A
60OHM
3.1W