- Part # B32923C3225M
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 1.00 lbs
Product Information
Description:
B32923C3225M
CAPACITOR POLYPROPYLENE PP FILM 2.2UF
305V
20%
RADIAL
PRODUCT RANGE:B32923C SERIES
CAPACITANCE:2.2 F
CAPACITANCE TOLERANCE:20%
SUPPRESSION CLAS
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 6/6/2018
B32923C3225M
Specifications
- Part # B32923C3225M
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 1.00 lbs
Product Information
Description:
B32923C3225M
305V
20%
RADIAL
PRODUCT RANGE:B32923C SERIES
CAPACITANCE:2.2 F
CAPACITANCE TOLERANCE:20%