- Part # B32923C3105M
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 1.00 lbs
Product Information
Description:
B32923C3105M
CAPACITOR
FILM
RADIAL BOX
1UF
310VAC
20%
LEAD SPACE 22.5MM
26.5X11X20.5 MM
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 4/18/2024
B32923C3105M
Specifications
- Part # B32923C3105M
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 1.00 lbs
Product Information
Description:
B32923C3105M
CAPACITOR
FILM
RADIAL BOX
1UF
310VAC
20%
LEAD SPACE 22.5MM