- Part # B32922C3334M
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 1.00 lbs
Product Information
Description:
B32922C3334M
CAPACITOR POLYPROPYLENE PP FILM
0.33UF
305V
20%
RADIAL
PRODUCT RANGE:B32922C SERIES
CAPACITANCE:0.33 F
CAPACITANCE TOLERANCE:20%
SUPPRESSION C
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 11/1/2016
B32922C3334M
Specifications
- Part # B32922C3334M
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 1.00 lbs
Product Information
Description:
B32922C3334M
0.33UF
305V
20%
RADIAL
PRODUCT RANGE:B32922C SERIES
CAPACITANCE:0.33 F
CAPACITANCE TOLERANCE:20%