- Part # B32921C3223M
Description:
B32921C3223M
CAPACITOR POLYPROPYLENE PP FILM
0.022UF
305V
20%
RADIAL
PRODUCT RANGE:B32921C SERIES
CAPACITANCE:0.022 F
CAPACITANCE TOLERANCE:20%
SUPPRESSION
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 11/1/2016
B32921C3223M
Specifications
- Part # B32921C3223M
Description:
B32921C3223M
0.022UF
305V
20%
RADIAL
PRODUCT RANGE:B32921C SERIES
CAPACITANCE:0.022 F
CAPACITANCE TOLERANCE:20%