- Part # B32672L6224J189
- Category Pilot Devices
- Category Accessory/Bulb/Cap/Contact/Transf
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
B32672L6224J189
FILM CAP MKP BOX 0.22UF 5% 630VDC LS 15MM / TAPE & REEL
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 5/22/2019
B32672L6224J189
Specifications
- Part # B32672L6224J189
- Category Pilot Devices
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
B32672L6224J189