- Part # B32560J6222K
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 0.01 lbs
Product Information
Description:
B32560J6222K
CAPACITOR
2.2NF 400V CAPACITOR
2.2NF 400V
CAPACITANCE:0.0022UF
VOLTAGE RATING
AC:200V
DC:400V
CAPACITOR DIELECTRIC TYPE:POLYEST
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 10/29/2014
B32560J6222K
Specifications
- Part # B32560J6222K
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 0.01 lbs
Product Information
Description:
B32560J6222K
CAPACITOR
2.2NF 400V CAPACITOR
2.2NF 400V
CAPACITANCE:0.0022UF
VOLTAGE RATING
AC:200V
DC:400V