- Part # B32529C0223J289
- Category Pilot Devices
- Category Accessory/Bulb/Cap/Contact/Transf
- Weight 0.01 lbs
Product Information
Description:
B32529C0223J289
CAPACITOR
RADIAL
FILM
0.022UF
63V
5%
7.2X2.5X6.5 MM
LS 5 MM
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 7/9/2025
B32529C0223J289
Specifications
- Part # B32529C0223J289
- Category Pilot Devices
- Weight 0.01 lbs
Product Information
Description:
B32529C0223J289
CAPACITOR
RADIAL
FILM
0.022UF
63V
5%
7.2X2.5X6.5 MM
LS 5 MM