- Part # B32522C3155J
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
B32522C3155J
FILM CAPACITOR 160VAC 250VDC 1.5UF THROUGH HOLE
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 5/18/2015
B32522C3155J
Specifications
- Part # B32522C3155J
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
B32522C3155J