- Part # B32521C6473J
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 0.10 lbs
Product Information
Description:
B32521C6473J
CAPACITOR
RADIAL
FILM
0.047UF
400V
13.00X5 MM
10 MM LS
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 12/29/2017
B32521C6473J
Specifications
- Part # B32521C6473J
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 0.10 lbs
Product Information
Description:
B32521C6473J
CAPACITOR
RADIAL
FILM
0.047UF
400V
13.00X5 MM
10 MM LS