- Part # B32022H3473M000
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
B32022H3473M000
CAPACITOR
RADIAL
FILM BOX
47NF .047UF
10%
300 VAC
LS 15MM
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 12/2/2025
B32022H3473M000
Specifications
- Part # B32022H3473M000
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
B32022H3473M000
CAPACITOR
RADIAL
FILM BOX
47NF .047UF
10%
300 VAC
LS 15MM