- Part # STD3NK100Z
- Category Semiconductors
- Category Transistor
- Weight 1.00 lbs
Product Information
Description:
STD3NK100Z
(PRICE/TC)
MOSFET TRANSISTOR
N CHANNEL
2.5 A
1 KV
5.4 OHM
10 V
3.75 V ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 11/18/2024
STD3NK100Z
Specifications
- Part # STD3NK100Z
- Category Semiconductors
- Category Transistor
- Weight 1.00 lbs
Product Information
Description:
STD3NK100Z
(PRICE/TC)
MOSFET TRANSISTOR
N CHANNEL
2.5 A
1 KV
5.4 OHM
10 V
3.75 V ROHS COMPLIANT: YES