- Part # FSP600PSASK-B204
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
FSP600PSASKB204
POWER SUPPLY
AC-DC
8 O/P
600W
POWER SUPPLY APPLICATIONS:ITE
NO. OF OUTPUTS:8OUTPUTS
OUTPUT POWER MAX:600W
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 1:3.3V
OUTPUT CURRENT - OUTPUT 1:25A
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 2:5V
PRODUCT RANGE:-
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 11/18/2024
FSP600PSASK-B204
2-Year Radwell Warranty
Change Location
Specifications
- Part # FSP600PSASK-B204
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
FSP600PSASKB204
POWER SUPPLY
AC-DC
8 O/P
600W
POWER SUPPLY APPLICATIONS:ITE
NO. OF OUTPUTS:8OUTPUTS
OUTPUT POWER MAX:600W
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 1:3.3V
OUTPUT CURRENT - OUTPUT 1:25A
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 2:5V