- Part # TE90A2403F01
- Category Electrical Products
- Category Power Adaptor
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
TE90A2403F01
EXTERNAL DESKTOP (CLASS I) ADAPTER
24V
3.75A
90W
ADAPTER CORD (SOLD SEPARATELY)
45.3"
(1.15M) CORD LENGTH.
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 9/1/2022
TE90A2403F01
2-Year Radwell Warranty
Change Location
Specifications
- Part # TE90A2403F01
- Category Electrical Products
- Category Power Adaptor
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
TE90A2403F01
24V
3.75A
90W
ADAPTER CORD (SOLD SEPARATELY)
45.3"