- Part # TB65S12K
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
TB65S12K
AC/DC POWER SUPPLY
SINGLE-OUT 12V 5.4A 65W 11-PIN
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 12/2/2025
TB65S12K
2-Year Radwell Warranty
Change Location
Specifications
- Part # TB65S12K
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
TB65S12K
AC/DC POWER SUPPLY
SINGLE-OUT 12V 5.4A 65W 11-PIN