- Part # PW180KB4800N01
Description:
PW180KB4800N01
PLUG-IN ADAPTER SINGLE-OUT 48V 0.35A 15.4W
Last Value Update: 12/2/2025
PW180KB4800N01
Specifications
- Part # PW180KB4800N01
Description:
PW180KB4800N01