- Part # MU425S12E
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
MU425S12E
AC/DC POWER SUPPLY
SINGLE-OUT 12V 22A 425W
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 12/2/2025
MU425S12E
2-Year Radwell Warranty
Change Location
Specifications
- Part # MU425S12E
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
MU425S12E
AC/DC POWER SUPPLY
SINGLE-OUT 12V 22A 425W