- Part # MINT1175A4806K01
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
MINT1175A4806K01
AC/DC POWER SUPPLY
SINGLE-OUT 48V 2.5A 175W MEDICAL
Last Value Update: 12/2/2025
MINT1175A4806K01
2-Year Radwell Warranty
Change Location
Specifications
- Part # MINT1175A4806K01
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
MINT1175A4806K01
AC/DC POWER SUPPLY