- Part # MENB1060A2403F01
- Category Electrical Products
- Category Power Adaptor
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
MENB1060A2403F01
PLUG-IN ADAPTER SINGLE-OUT 24V 2.7A 64.8W MEDICAL
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 9/1/2022
MENB1060A2403F01
2-Year Radwell Warranty
Change Location
Specifications
- Part # MENB1060A2403F01
- Category Electrical Products
- Category Power Adaptor
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
MENB1060A2403F01