- Part # MB60S48K
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
MB60S48K
AC/DC POWER SUPPLY
SINGLE-OUT 48V 1.35A 65W MEDICAL 11-PIN
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 12/2/2025
MB60S48K
2-Year Radwell Warranty
Change Location
Specifications
- Part # MB60S48K
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
MB60S48K
AC/DC POWER SUPPLY