- Part # LB240S48K
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
LB240S48K
AC/DC POWER SUPPLY
SINGLE-OUT 48V 5A 240W 8-PIN
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 12/2/2025
LB240S48K
2-Year Radwell Warranty
Change Location
Specifications
- Part # LB240S48K
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
LB240S48K
AC/DC POWER SUPPLY
SINGLE-OUT 48V 5A 240W 8-PIN