- Part # GPMP600-24
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
GPMP60024
AC/DC POWER SUPPLY
SINGLE-OUT 24V 25A 700W MEDICAL
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 12/2/2025
GPMP600-24
2-Year Radwell Warranty
Change Location
Specifications
- Part # GPMP600-24
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
GPMP60024
AC/DC POWER SUPPLY