- Part # GPFC250-48G
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
GPFC25048G
AC/DC POWER SUPPLY
SINGLE-OUT 48V 3.8A 250W
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 12/2/2025
GPFC250-48G
2-Year Radwell Warranty
Change Location
Specifications
- Part # GPFC250-48G
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
GPFC25048G
AC/DC POWER SUPPLY
SINGLE-OUT 48V 3.8A 250W