- Part # GPC225-12G
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 3.96 lbs
Product Information
Description:
GPC22512G
AC/DC POWER SUPPLY
SINGLE-OUT 12V 15.8A 175W 11-PIN
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 9/1/2022
GPC225-12G
2-Year Radwell Warranty
Change Location
Specifications
- Part # GPC225-12G
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 3.96 lbs
Product Information
Description:
GPC22512G
AC/DC POWER SUPPLY