- Part # GLC75-12G
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
GLC7512G
AC/DC POWER SUPPLY
SINGLE-OUT 12V 6.3A 75W 12-PIN
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 4/27/2023
GLC75-12G
2-Year Radwell Warranty
Change Location
Specifications
- Part # GLC75-12G
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
GLC7512G
AC/DC POWER SUPPLY
SINGLE-OUT 12V 6.3A 75W 12-PIN