- Part # CENB1060A2403F01
Description:
CENB1060A2403F01
PLUG-IN ADAPTER SINGLE-OUT 24V 2.7A 64.8W
Last Value Update: 12/2/2025
CENB1060A2403F01
Specifications
- Part # CENB1060A2403F01
Description:
CENB1060A2403F01