- Part # CENB1040A4803F01
Description:
CENB1040A4803F01
PLUG-IN ADAPTER SINGLE-OUT 48V 0.83A 39.8W
Last Value Update: 12/2/2025
CENB1040A4803F01
Specifications
- Part # CENB1040A4803F01
Description:
CENB1040A4803F01