- Part # CENB1030A2403B01
- Category Electrical Products
- Category Power Adaptor
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
CENB1030A2403B01
PLUG-IN ADAPTER SINGLE-OUT 24V 1.33A 31.9W
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 12/2/2025
CENB1030A2403B01
2-Year Radwell Warranty
Change Location
Specifications
- Part # CENB1030A2403B01
- Category Electrical Products
- Category Power Adaptor
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
CENB1030A2403B01