- Part # CENB1030A1203F01
Description:
CENB1030A1203F01
PLUG-IN ADAPTER SINGLE-OUT 12V 2.5A 30W
Last Value Update: 12/2/2025
CENB1030A1203F01
Specifications
- Part # CENB1030A1203F01
Description:
CENB1030A1203F01