- Part # 48-5-1000R
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.91 lbs
Product Information
Description:
4851000R
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
POWER SUPPLY 5VDC 1000MA INPUT 120VAC 60HZ 15WATT
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 1/28/2014
48-5-1000R
Specifications
- Part # 48-5-1000R
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.91 lbs
Product Information
Description:
4851000R
DISCONTINUED BY MANUFACTURER