- Part # 540BAA125M000BAG
- Category Components
- Category Crystal/Oscillator
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
540BAA125M000BAG
SILICON LABS
OSC
125MHZ
5 X 3.2MM
LVDS
FREQUENCY NOM:125MHZ
FREQUENCY STABILITY + / -:20PPM
OSCILLATOR CASE:SMD
3.2MM X 5MM
SUPPLY VOLTAGE NOM:3.3V
PRODUCT RANGE:SI540 ULTRA SERIES
OPERATING TEMPERATURE MIN:-40¦C
OPERATING TEMPERATURE
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 6/7/2021
540BAA125M000BAG
Specifications
- Part # 540BAA125M000BAG
- Category Components
- Category Crystal/Oscillator
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
540BAA125M000BAG
SILICON LABS
OSC
125MHZ
5 X 3.2MM
LVDS
FREQUENCY NOM:125MHZ
OSCILLATOR CASE:SMD
3.2MM X 5MM
SUPPLY VOLTAGE NOM:3.3V