- Part # 8GTR-2000-21
- Category Machine Parts
- Category Belt
- Weight 0.30 lbs
Product Information
Description:
8GTR200021
GEARBELT
21MM WIDTH
8MM PITCH
2000MM PITCH LENGTH
AVAILABLE
SURPLUS
NEVER USED
Last Value Update: 10/7/2017
8GTR-2000-21
Specifications
- Part # 8GTR-2000-21
- Category Machine Parts
- Category Belt
- Weight 0.30 lbs
Product Information
Description:
8GTR200021
GEARBELT
21MM WIDTH
8MM PITCH
2000MM PITCH LENGTH