- Part # LP1150D-24MADA
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 1.50 lbs
Product Information
Description:
LP1150D24MADA
STANDARD/DIN RAIL MOUNTING DUAL PURPOSE PSU
INPUT RANGE 90~132/180~264VAC(SELECTABLE) 220~380VDC
OUTPUT VOLTAGE +24V 10% 6.2 A
FREQUENCY 47-63 HZ
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 11/4/2024
LP1150D-24MADA
2-Year Radwell Warranty
Change Location
Specifications
- Part # LP1150D-24MADA
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 1.50 lbs
Product Information
Description:
LP1150D24MADA
OUTPUT VOLTAGE +24V 10% 6.2 A