- Part # FN3288-80-34-C17-R65
- Category Panel Accessories
- Category RFI/EFI/EMI Noise Filter
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
FN32888034C17R65
3 PHASE SLIM BOOK STYLE HIGH PERFORMANCE LINE FILTER 480VAC
80A
STB TERMINAL 34
CY 47NF ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 12/4/2025
FN3288-80-34-C17-R65
Specifications
- Part # FN3288-80-34-C17-R65
- Category Panel Accessories
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
FN32888034C17R65
80A
STB TERMINAL 34
CY 47NF ROHS COMPLIANT: YES