- Part # FN2410-80-34
- Category Panel Accessories
- Category RFI/EFI/EMI Noise Filter
- Weight 4.00 lbs
Product Information
Description:
FN24108034
RFI POWER LINE FILTER
80A
3.4MA
CURRENT RATING:80A
VOLTAGE RATING:250VAC
FILTER TYPE:EMI
RFI
FILTER TERMINALS:QUICK CONNECT
INDUCTANCE MIN:-
CAPACITANCE:-
LEAKAGE CURRENT MAX:3.4MA
PRODUCT RANGE:-
DEPTH:100MM
WIDTH:115MMROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 12/4/2025
FN2410-80-34
Specifications
- Part # FN2410-80-34
- Category Panel Accessories
- Weight 4.00 lbs
Product Information
Description:
FN24108034
RFI POWER LINE FILTER
80A
3.4MA
CURRENT RATING:80A
VOLTAGE RATING:250VAC
FILTER TYPE:EMI
RFI
FILTER TERMINALS:QUICK CONNECT
INDUCTANCE MIN:-
CAPACITANCE:-
LEAKAGE CURRENT MAX:3.4MA
PRODUCT RANGE:-
DEPTH:100MM