- Part # NKX10-Z-TV-A
- Category Machine Parts
- Category Bearing
- Weight 0.01 lbs
Product Information
Description:
NKX10ZTVA
BEARING NEEDLE ROLLER 10MM ID 19MM OD 23MM WIDTH
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 11/18/2016
NKX10-Z-TV-A
Specifications
- Part # NKX10-Z-TV-A
- Category Machine Parts
- Category Bearing
- Weight 0.01 lbs
Product Information
Description:
NKX10ZTVA