- Part # GSH30RRB
- Category Cutting Indexables
- Category Cutting Insert
- Weight 0.60 lbs
Product Information
Description:
GSH30RRB
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
INSERT BEARING
30 MM BORE
62 MM OUTER DIAMETER
18 MM WIDTH
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 7/15/2024
GSH30RRB
Specifications
- Part # GSH30RRB
- Category Cutting Indexables
- Category Cutting Insert
- Weight 0.60 lbs
Product Information
Description:
GSH30RRB
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
INSERT BEARING
30 MM BORE
62 MM OUTER DIAMETER
18 MM WIDTH